Ana Sayfa / Alışveriş / 2015 ilkbahar-Yaz Çocuk Modası

2015 ilkbahar-Yaz Çocuk Modası

Tüm sezonlar da olduğu gibi bu yılda da çocuk modası ailelerin ve çocukların ilgi odağı olacağa benziyor. Çocuk kıyafetleri de bahar sezonunda sizlere ilginizi çekecek ürünleriyle merhaba diyecek. Şık ve rengarenk modelleriyle 2015 çocuk modası vitrinleri süslemeye başladı. Her ebeveyn çocuğunun güzel giyinmesi ister. Geride bıraktığımız kış ayının erkek çocuk modasında; jeansler, hakim yaka gömlekler, kazaklar, kanvas pantolonlar, gömlek üstü şallar, salaş eşofmanlar ve hırkalar kış sezonunda büyük ilgi gördü. İlkbahar da ise erkeklerde yerini kot şortlara, renkli ve baskılı tshirtlere kombin yapabileceğiniz aksesuar olarak da fularlar yaz sezonuna damgasını vuracak.

çocuk

Kız çocuklarında ise geçtiğimiz kış sezonunda pantolon taytlar, salaş kısa tunik veya kazaklar, kotlar, trençkotlar, uzun bol botlar yerini yaz ürünleriyle değiştirdi. İlkbahar-yaz sezonunda ise; yine kısa taytlar, mini şortlar ve etekler, baskılı veya işlemeli tshirtler babetler veya sandaletlerle de kombinlenecektir ve aksesuar olarak da şapkalar kullanılacaktır.

Kız-Çocuk

Mevsim itibari ile anneler çocuklarına ne giydireceklerini düşünmesinler çünkü Tozlu çocuk modasını takip ederek ne giyileceğini fazlasıyla düşündüğünü gösteriyor. Çocuklarınız güzel giyindikçe siz anne ve babalarda onlarla birlikte mutlu oluyorsunuzdur. Mutluluğunuza renk katacak neşe dolu bir bahar, kıyafetleriyle çocuklarımızı bekliyor. Sıcak günlerde çocukların rahatlığı ve modaya uygun kıyafetleriyle hem çocuklar hem anneler mutlu olacak. Çocuklarımızın rahatlığı her şeyden daha önemli kıyafet tercihlerimizde de ilk önce bunu göz önünde bulundurmalıyız. Unutmayalım ki kıyafetlerin vermiş olduğu rahatsızlık çocuklarımızda huzursuzluğa yol açacaktır. Onların renkli dünyasına tasarımlarını yansıtan ve kombinlerine şıklık ve rahatlık katacak olan ürünlerimizi ziyaret etme zamanı geldi. Haydi, tozlu.com adresimize bekliyoruz.

Erkek-Çocuk

Mutlaka Okumalısın!

Mezuniyetler İçin Elbise Önerileri

Hem hüzünlü hem en sevinçli günlerden biri olan mezuniyet törenleri ve balolar… Bu özel güne ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir