Ana Sayfa / Moda / 2017 İlkbahar Yaz Trendleri

2017 İlkbahar Yaz Trendleri

Bu yıl soğuk havalar size de hiç bitmeyecekmiş gibi geldi mi? Tam anlamıyla baharı hissedemesek de yavaştan kendini göstermeye başladı. İlkbaharın yaklaşmasıyla birlikte kalın kazaklar, kabanlar ve trikolar yerlerini daha ince parçalara bırakmaya başladı. Hala ilkbahar yaz ayları için alışverişe çıkmadıysanız 2017 ilkbahar yaz trendlerine göz atmaya ne dersiniz?
İlkbaharın gelmesiyle birlikte doğaya olduğu gibi mağaza vitrinlerine ve dolaplara da renk geliyor. Birbirinden canlı renkler ve neşeli desenler ilkbahar yaz trendlerine ilham oluyor. 2017 ilkbahar yaz trendleri de doğadan ilham alınan renk ve desenlerle kendini çoktan gösterdi.
Bu yıl kırmızı renk hiç olmadığı kadar gündemde! Kırmızı ceketler, gömlekler, pantolonlar, aksesuarlar… Göz alıcı kırmızı rengi birbirinden canlı tonlarda her yerde göreceğiz. Özellikle alev kırmızısı ve kırmızıya yakın turuncu renkler gece şıklığınıza eşlik edecek ideal seçimlerden.


Hiçbir zaman modası geçmeyen floral desenler de bu sezonun gözdelerinden. Elbiseler, etekler ve bluzlarda daha ön planda olan çiçek desenleri yılın trendlerine yön veren renklerle çok daha şık.


Akesuarlardaysa kemerler 2017 ilkbahar yaz sezonuna damga vuracak. Geniş ve bel kıvrımlarını ortaya çıkartan korse kemerler neredeyse her yerde karşımıza çıkmaya başladı. Vücut hatlarını vurgulayarak ince bel kıvrımlarını ön plana çıkartmayı hedefleyen parçalar şimdiden gözde parça haline geldi. Özellikle kum saati vücut tipini öne çıkartmayı sevenler için gelmiş geçmiş en popüler aksesuar olmaya aday.


Son birkaç sezondur belli başlı markaların kreasyonlarında yer alan braletler ise 2017 ilkbahar yaz sezonunda neredeyse tüm markaların gözde parçası haline geldi. Danteller, pelüş detaylar, deriler, kadifeler… Birbirinden göz alıcı detaylarla hazırlanmış braletler yeni sezonun en sevilenlerinden.


2017 ilkbahar yaz modasını yakından takip etmek ve uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız tozlu.com’a mutlaka göz atmalısınız.

Hakkında tozlu.com

Mutlaka Okumalısın!

Düşük Omuz Trendi

Brigitte Bardot’tan kalan 1950‘li yıllarda popüler olan düşük omuz modelleri masumluğu ve zarafeti temsil ediyor! ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir