Ana Sayfa / Babalar Günü / Babalar Günü İçin Son Hazırlıklar

Babalar Günü İçin Son Hazırlıklar

Haziran ayı hepimize yazın gelmesini, okulların tatil olmasını, en uzun günün 21 Haziran’da olmasını ve en önemlisi de hayatımızın kahramanları babalarımızın en özel günü babalar gününü hatırlatır. Peki, babalar günü ne zaman? Babalar günü Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanmaktadır.

Evimizin direği, özellikle kızların kahramanları babalar dünyadaki en değerli varlığımızdır. Ee haliyle durum böyle olunca da hediye konusunda daha bir özenli olmak gerekiyor. Onlara kalsa bir öpücük bile onları çok ama çok mutlu etmeye yetiyor. Peki, bizi? Tabiki hayır, öpücüğün yanında bize kalsa dünyaları almak isteriz babamıza.

BABALARGUNU_1200X1200

Size dünyaları almanız için yardımcı olamayız belki ama dünyalar kadar ürünü ve farklı seçenekleri bir arada bulacağınız bir seçenek sunabiliriz. Tozlu.com birçok kaliteli ürün seçeneği ve uygun fiyat garantisi ile hediye konusunda işinizi kolaylaştıracaktır.

Aksesuardan kıyafete, kıyafetten ayakkabıya kadar birçok ürün çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Kıyafet seçeneği çok geniş. Klasik tarzdan spor giyime her tarza uygun seçenekleri bir arada. Tişörtler, gömlekler, pantolonlar, takım elbiseler, spor ayakkabılar, klasik ayakkabılar, cüzdanlar, tesbihler, bileklikler ne ararsanız var. Hatta tüm aile bireylerine özel tasarımlarla hazırlanan aile boyu ürünlerini alarak uyumlu bir konsept oluşturabilirsiniz babalar gününe özel 🙂 Biz sizler için babalar gününe özel bir kombin oluşturduk tozlu.com’dan 🙂

baba

Ayrıca bu ürün seçeneklerinin yanısıra ödemede de kolaylık sağlanmaktadır. Hem kredi kartı hem de kapıda ödeme seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Kredi kartına taksit seçeneği de mevcuttur. 50 TL üzeri siparişlerde hem kargo ücreti hem de kapıda ödeme ücreti alınmamaktadır. Bu kadar fırsat bir aradayken babalar günü hediyeniz için en iyi tercih tozlu.com olmalı. Ürün çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Tozlu Ailesi olarak şimdiden babalar gününüzü kutluyoruz. Keyifli alışverişler 🙂

Mutlaka Okumalısın!

Mezuniyetler İçin Elbise Önerileri

Hem hüzünlü hem en sevinçli günlerden biri olan mezuniyet törenleri ve balolar… Bu özel güne ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir