Ana Sayfa / Alışveriş / BU SEZON HANGİ RENKLER MODA

BU SEZON HANGİ RENKLER MODA

Bu sezon hangi renkler hangi tonlarıyla moda? Mevsime en çok yakışan renkler neler?

İlkbahar ve yaz aylarında ister istemez kendimizi doğanın o mükemmel ahengine uyum sağlamak zorunda hissediyoruz. Aslında süper de oluyor. Doğanın o harika renk uyumu, yeşilin maviyle birleşimi ve güneşin bu birleşime etkisi bizi ruhen etkilediği gibi moda trendini de çok fazla belirleyici oluyor.

Peki bu sezon hangi renkler hangi tonlarıyla karşımıza çıkıyor? Kırmızı, pembe, yeşil, mavi, sarı, gümüş, beyaz, mor ve her sezonun vazgeçilmezi siyah renkler farklı tonlarıyla mükemmel tasarımları konuşturuyor resmen 🙂

Kırmızı her tonuyla bu sezon çok trend. Kırmızı aşk ve eğlenceyi simgelediği için bir yaz partisi ya da mezuniyet gecesi için tercih edebilirsiniz. Daha çok bluz ve elbise modellerinde bu sezon çok sık karşımıza çıkacak kırmızı 🙂

Pembe bu sezon her yerde 🙂 Toz pembeden tutun da en koyu haline kadar her türlü pembeye hazır olun bu sezon. Tüm tasarımlarda pembeyi görebilirsiniz.

Yeşil renk bu sezon daha çok dış giyimde tercih edilmektedir. Ceketler, trençkotlar ve çantalarda sık sık karşımıza çıkacak.

Mavi tam bir  ilkbahar-yaz rengi değil mi? Mavi rengi gördüğümüzde hep içimizde canlı ve taze bir his uyanmaz mı? Ayrıca çokta romantik bir renk.

Sezon ilkbahar-yaz ise sarı olmazsa olmazdır 🙂 Geçen sezon daha çok hardal tonlar trend iken bu sezon sarı rengi daha canlı renk tonlarıyla karşılıyoruz. Güneşle de uyumu bir harika 🙂

Gümüş, yani metalik renkler son zamanlarda siyah, beyaz, kırmızı gibi olmazsa olmaz renklerin içine yavaş yavaş dahil olmaya başladı sanki ne dersiniz?

Beyaz bu sezonda vazgeçilmez ve saflığın mükemmel temsilcisi 🙂

Mor her sezon bir tonu ile kendine yer buluyor. Bu sezonda mor renk orta tonlarıyla karşımızda 🙂

Hiçbir zaman vazgeçemediğimiz siyah renk yine mükemmel tasarımlarla karşımızda. Zamansız siyah renk çiçek desenleriyle bu sezon tasarımlarda çok fazla tercih edilmektedir.

Bu sezonda mükemmel renklerin büyüsüne hazır mısın? Canlı renklerle mevsime ayak sende uyum sağla 🙂 Renklerin eşlik ettiği mükemmel tasarımlar için burayı tıklayabilirsin.

 

 

Mutlaka Okumalısın!

Düşük Omuz Trendi

Brigitte Bardot’tan kalan 1950‘li yıllarda popüler olan düşük omuz modelleri masumluğu ve zarafeti temsil ediyor! ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir