Ana Sayfa / 23 Nisan Çocuk Bayramı / Modanın İkonu Olan Çocuklar

Modanın İkonu Olan Çocuklar

İster erkek çocuk modası ister kız çocuk modası olsun çocuklarda da aynı yetişkinlerde olduğu gibi çocuk modası da sürekli değişmekte ve gelişmektedir.

moda1

Bu sezon rengarenk çocuk modası yine çok trend. Birbirinden şık ve eğlenceli tasarımlar renklerle mükemmel bir uyum sağlıyor. Tabiki tüm bunların yanında sağlığa uygun kumaş seçimleri de çok önemli.

moda6

Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi çocuk modasında da geçmişe dönüş söz konusu. Çan etek ve elbise modelleri, bebe yakalarla çok sık karşılaşacağız. Çocuk modasında şıklık yetişkinlere nazaran daha rahat ve konforlu kombinlerle gerçekleştiriliyor. Mini etek ve elbiseler kış aylarında süslü çizmelerle yaz aylarında babetlerle kombinleniyor.

moda2

Erkek çocuklarında Skinny jeanler, blazer ceketler, keten pantolonlar, renkli tişört ve gömlekler kombinlerin vazgeçilmezleridir. Yetişkin erkek modası küçülmüş olacak bu sezon çocuk modasıyla birlikte.

moda3

Çocuklarımıza kendimizden daha fazla özen gösterdiğimiz doğrudur. Onların şık olmasının yanısıra sağlıklı ve zarar vermeyen kumaşları tercih ederiz hep. Tabiki çocuklarımızla uyumlu giyinmek tercihlerimiz arasındadır.

Hem çocuğunuz hem de kendiniz için rahat ve şık kombinler hazırlayabileceğiniz birbirinden farklı tasarımlara http://tozlu.com/cocuk_k adresinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısın!

Mezuniyetler İçin Elbise Önerileri

Hem hüzünlü hem en sevinçli günlerden biri olan mezuniyet törenleri ve balolar… Bu özel güne ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir