Ana Sayfa / Genel / Webrazzi Yılın Moda Odaklı E-Ticaret Sitesi

Webrazzi Yılın Moda Odaklı E-Ticaret Sitesi

Tozlu.com 2001 yılından bu yana giyim sektöründe hizmet vermekte fakat 2012 yılında web sitemizi kurarak e-ticaret sektörüne adım atmış bulunmaktayız. Her geçen gün farklı yenilikler ve atılımlarla sektörün en iyi ve kaliteli e-ticaret sitesi olma yolunda sizlerin de desteğiyle emin adımlarla ilerlemekteyiz.

2012 yılında web sitemizi kurarak hizmet vermeye başladığımız bu yolda modayı yakından takip ederek en modern ve kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyat garantisiyle sunmaya çalışmaktayız. Modayı yakından takip eden Satın alma Ekibimiz, bizlere ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, anında ve hızlı bir şekilde 7/24 hizmet veren Sosyal Medya Ekibimiz, sizlere siparişlerinizin en hızlı bir şekilde hazırlanması ve gönderimi aşamasında hizmet veren tüm ekipler büyük bir özveriyle hizmet vermektedirler.

...

Bu yıl yine Webrazzi’deyiz ve geçen yıl olduğu gibi bu yılda desteklerinizi bekliyoruz. 2014 yılında ‘Yılın Web Girişimi’ ve ‘Yılın Moda Odaklı E-ticaret Sitesi’ dallarında aday gösterilmiştik, sizlerin de desteği ve takdiriyle birinci olmuştuk. Bu yıl da 37 kategori için oylama yapılacak olan Webrazzi Ödülleri 2015’te ‘18. Kategoride yer alan Yılın Moda Odaklı E-ticaret Sitesi’ kategorisinde adayız. Bu noktada da sizlerin desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken şey http://odul.webrazzi.com/ bağlantısından oyunuzu kullanmak. Daha detaylı bilgiler için youtu.be/nS4I-JGEkQA   videoyu izleyebilirsiniz. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

 

Mutlaka Okumalısın!

Spor Ve Şık Sweatshirt Kombinleri

Sonbahar ve kış mevsiminin gözdesi sweatshirtler bu sezon ezber bozacak gibi görünüyor. Renkli, işlemeli, baskılı, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir