2021 Atkı ve Şal Modelleri

2021 Atkı ve Şal Modelleri

2021 atkı ve şal modelleri kar ve soğuk havaların geç gelmesi ve uzun sürmemesi nedeniyle kullanım olarak süreklilik arz etmedi. Buna rağmen kombinlerde kullanım oranı oldukça yüksek durumda. Bu sezon jarse şal modelinin yanı sıra pastel renkli atkı ve farklı tasarımlara sahip ekose kumaşlar da popüler görünüyor. Gelin birlikte sezonun öne çıkan atkı ve şal modellerine daha yakından göz atalım.

Pastel Renk & Ekose

Bu kış herkesin gardırobunda en az bir tane pastel renkli atkı bulundurması gerekir. Atkılar yün olduğu için kışın en sevilen aksesuarlardan biridir. Ayrıca sıcak tutabilir ve tüm kıyafetlere uyum sağlayabilir. Eğer leopar desenleri gibi hayvan desenlerinden hoşlanmıyorsanız ve gökkuşağı şeritlerine hayır diyorsanız son bir seçeneğiniz var o da ekose! Üstelik kombinlemesi çok kolay, ekose atkı ve günlük kıyafet kombinasyonu modaya uygun görünmenizi sağlayabilir.

Atkı Bere
Atkı Bere

Renkli Çizgiler

Kış veya sonbaharı süslemek için renkli atkılar popüler durumda. Kıyafetlerinize hoş bir görünüm katmak, böylece iç enerjinizi dışarıya yansıtmak için bu rengarenk atkıları kullanabilirsiniz. Gerekirse örme veya kumaş modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Hiç şüphe yok ki, özellikle bir kot ceket ile eşleştirildiğinde harika bir renk kombinasyonu elde edebilirsiniz.

Peluş Modası

Bu suni kürkleri sadece montlarda değil, bomber ceketler de kullanarak kombinasyonlarda fark yaratmak mümkün. Kıyafetlerinizin tarzınıza ve bulunduğunuz ortama göre şık görünmesini istiyorsanız ince örgü kazaklar ve havuç kloş pantolonlarla kombinler yapabilirsiniz.

2021 atkı ve şal trendleri hakkında ipuçları vermeye çalıştık. Umarız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki içerikte görüşmek üzere, hoşçakalın!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir