2021 Tesettür Elbise Modası

Tesettür Elbise

Tesettür elbise modası son yıllarda en çok değişime ve gelişime uğrayan kategorilerin başında geliyor. Yıllar önce çok niş, dokunulmaz bir alana sahipti ve sanki belli başlı markaların yoğunlaştığı bir durumdaydı. Bu nedenle de sadece o markalar tesettür elbise üretebilir, o markalar ürün çıkarabilir ve modaya yön verebilirdi. Zaman içerisinde bu algı yıkıldı, genişledi, şimdilerde küçükten büyüğe, dev markalara kadar tesettür modasını yakından inceleyebiliyor ve ürünleri bulabiliyoruz. Bunun nedenlerinin en başında globalleşen dünya geliyor elbette. Modanın ve algının küreselleşmesi her şeyde olduğu gibi modada da globalleşmenin önünü açtı. Artık oturduğumuz yerden Dünyanın diğer ucundaki bir markanın ürününü alabiliriz. Ayrıca İslamiyetin küresel bir din olması, Dünya’nın birçok ülkesinde inanan kesim barındırması nedeniyle markalar tesettür modasına yer vermeye başladı. Geniş bir yaş grubu yelpazesine de sahip olunca ortaya çok renkli çeşitli koleksiyonlar çıktı.

İndigo Önü Piliseli Şifon Kadın Elbise 447570
İndigo Önü Piliseli Şifon Kadın Elbise 447570

Tesettür modasının temeli, bel kemiği tesettür elbiselerdir. En çok satılan, en çok ilgi gören ürünler bunlar oluyor. Her markanın da bu yüzden en fazla ürettiği ürün grubu elbise oluyor. Hem yaz hem de kış aylarında mutlaka tesettür elbise koleksiyonu ayrıca bulunuyor.

Elbiselerde uzun kol detayları ve etek detayları en çok kullanılan moda oyunlarından. En sık detaylar, işlemeleri burada görebilirsiniz. Elbiselerde kollarda farklı detayları çokça görebilirsiniz. Balon kollar, pelerin kollar, yırtmaç detaylı kollar gibi çeşitlendirilmiş şekilde yüzlerce tasarım elbise tesettür koleksiyonunda sizleri bekliyor. Ayrıca bu kol detaylarında işlemeler, pullar, taşlar ve ışıltılı iplikler de kullanılarak çok daha fazla görkemli hale getiriliyor. Etek detaylarında ise yine en çok kullanılanlar işlemler oluyor. Taşlar ve pullar kullanım açısından biraz daha zor olduğundan iplerle işlenmiş ve detaylandırılmış eteklere sahip günlük elbiseler, koleksiyonlarda en çok ilgiyi görüyor.

KremHardal Kol Lastikli Desenli Eteği Kat Kat Kadın Elbise 448243
KremHardal Kol Lastikli Desenli Eteği Kat Kat Kadın Elbise 448243

Daha özel davetlere ise tesettür abiye koleksiyonları devreye giriyor. Düğünler, davetler, daha genç kadınlar için mezuniyet baloları, nişanlar, kız isteme törenleri gibi en özel günlerde en şık olmak isteyenlerin ilk durakları şık tasarımların olduğu abiye mağazaları oluyor. Tesettür abiye elbise bulmak her zaman kolay olmayabiliyordu. Hem modern, hem şık, hem abartılı olmayan hem de istediği tarza uygun tasarımları kolayca bulmak bazen imkansız gibi gelse de artık çok zor değil. Şu an her marka birbirinden farklı tarzlara yönelik tesettür abiye koleksiyonları tasarlıyor ve bunu sergiliyor. Bu nedenle de aradığınızı artık çok daha kolay bulabilirsiniz. Tasarımlarda ise çeşitleriniz neredeyse sınırsız. Birbirinden farklı binlerce model arasında kararsız kalacaksınız. Bolca şifon kullanılan zengin etekler, pırıltı detaylı işlemeler, saten kumaşların zarafeti, şallarla uyumlu kombinler, kol detaylarındaki uyumlar… Hepsi tesettür abiye koleksiyonlarında yakalanan efsane detaylarda gizli.

Tozlu.com tesettür giyim, günlük tesettür elbiseler ve tesettür abiye koleksiyonunda da sezonun en iddialı tasarımlarını sitesinde barındırıyor. Her kategorisinde olduğu gibi bu koleksiyonunda da en geniş ürün yelpazesini sunuyor. Günlük giyimde aradığınız tüm tesettür elbise modellerini buraya tıklayarak web sitemizde bulabilirsiniz. En şık modelleri farklı tasarım, renk ve desen alternatifleriyle bulabileceğiniz gibi fiyat avantajı da gözünüzden kaçmayacak. Tesettür abiye kategorisi de dolu dolu sizleri bekliyor. Tüm özel günlerinizde yanınızda olan tozlu.com yine yanınızda olmaya devam ediyor ve tesettür modasına ışık tutuyor. Tüm modellerinde en trend tasarımlar, en modern çizgiler, en popüler renkler ve en iyi fiyatlar sizleri bekliyor.

            

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.