Bluz Modelleri 2021 Modası

Bluz Modelleri

Bluz modelleri kadın giyimin en temel, en vazgeçilmez ürünlerinin arasında bulunuyor. Sektörün temel üretim parçalarının başında geliyor ve tüm yaşa hitap eden tasarımlar barındırıyor. Bluz modelleri hep klasik ve soğuk bir çizgi algısı uyandırsa da zaman içerisinde değişen moda akımları sayesinde bu algıyı yıkmayı başardı. Günümüzde tüm marka ve mağazaların vitrinlerinde yer almayı başarmış durumda.

Bluz modellerine baktığımızda yıllardır yerini koruyan, zamansız pek çok parçaya sahip olduğunu görebiliriz. Ancak bununla yetinmeyip yılın modası ve trendlerine uygun olarak eklenen koleksiyonlar da mevcut. Zamansız ve trend çizgileri yeni sezon bluz modellerinde birleştiren markaların koleksiyonlarına biraz yakından bakalım!

Puantiyeli Kol Lastik Detaylı Likralı Kadın Kaşkorse Bluz
Puantiyeli Kol Lastik Detaylı Likralı Kadın Kaşkorse Bluz

Yeni sezon bluz modellerinde bu sene çok fazla renk ve çok daha dinamik çizgiler göreceğiz. Geçen yıldan beri devam eden crop parçalar bluzlarda da yerini sağlamlaştırıyor. Crop bluz modelleri yüzlerce farklı tasarımlarıyla 2021 ilkbahar yaz modasını domine etmeye hazır! Bunun yanında yüzlerce renk ve desen de bluz modellerinde sizi bekliyor. Düz modellerin yanında desenli kumaşlar ve tasarım detayları da dikkat çekiyor. İnciler, taşlar, pullar ve apoletler crop bluz modellerinde meraklılarını bekliyor. Croplar daha çok genç kesime hitap edecek şekilde tasarlanırken bu sezon daha geniş bir yaş kitlesi düşünülerek üretilmiş. Orta yaş grubunu da hedefleyerek oluşturulan bu koleksiyonlarda size uygun parçaları kolayca bulabileceksiniz.

Daha zamansız, daha klasik modelleri seviyorsanız her zamanki modeller de yeni sezonda bizimle. Çalışan kadının dolabından eksik etmediği bluz modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi görünüme ulaşmanız için yardımcı olacak. Hem tasarım hem de kullanılan kumaşlar her yıl geçen seneye göre daha da genişliyor. Daha önce hiç kullanılmamış kumaşlar ve detayları görebileceğinizi unutmayın!

Bluz modellerinde en sevilen ve yıllardır yerini koruyan danteller bu sene de başköşede! Dantel bluz modelleri romantik görünüm ve şıklığı birlikte isteyenler için ideal seçim. Sadece dantel yetmez dediğinizi duyar gibiyiz! Dantel bluzlara biraz daha hareket katmak isteyenler için düğme detayları başrolde! Minik, zarif parlak taşlar ya da inci düğmeler bu bluzlara çok yakışmış. Romantik görünüm içerisinde şıklığı sertçe vurgulayan bu detaylara aşık olacaksınız!

Balon Kol Bel Bağlamalı Kadın Bluz
Balon Kol Bel Bağlamalı Kadın Bluz

Bluz modellerinde klasikleşmiş krep kumaşlar her zaman olduğu gibi koleksiyonda kendine yer bulmuş. Düz, desensiz kumaşlar daha sık tercih edilirken krep bluz modellerine hareket kazandırmak broşlara, düğmelere ve yaka detaylarına düşmüş. Gold ve rose gold renklerde broşlar, taşlı, ışıltılı düğmeler kadar yakalardaki desen ve güpür detaylarını da sıkça göreceksiniz.

Bluzlar genelde pamuklu kumaş ya da krep kumaşlardan üretiliyor ancak sezonun trendine uygun olarak farklı kumaşlara da sıkça denk gelebilirsiniz. Kış aylarında kadife kumaşlar oldukça trend oluyor. Hem sıcak bir his veren hem de kış temasına oldukça uygun olan bu kumaş son yıllarda çokça tercih ediliyor. Aynı zamanda lüks bir görünüm de verebilen kadifeler daha şık, gösterişli modeller için ideal seçim.

Farklı, sıradışı görünüm sevenler için transparan bluzlar da revaçta. İçerisine sade, düz kumaştan giyeceğiniz sütyen görünümlü braletler ile çok şık duran bu modeller özellikle cool görünüm seven kadınların ilk tercihi!

V Yaka Fistolu Kadın Bluz
V Yaka Fistolu Kadın Bluz

Bluzlar üretilirken yaş ve zaman sınırlaması olmadan tasarlanır. Kullanılabilirliği her yaşa ve her döneme uygun olacak şekilde düşünülür. Bu nedenle yıllar önceki fotoğraflarda gördüğünüz modelleri bugün herhangi bir markanın koleksiyonunda görebilirsiniz. Yeni sezon bluz modelleri araştırırken birden fazla modeli birlikte bulabileceğiniz, farklı kumaşlar ve detaylara sahip çizgileri inceleyebileceğiniz bir marka arayışındaysanız sizi web sitemize mutlaka bekleriz!

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.