Hem rahat hem şık: Eşofman Takımı

Kadın Eşofman Altı

Eşofman takımı modelleri yıllardır hayatımızdan eksik olmayanlardan. Küçük yaştan itibaren kullanma alışkanlığımızın başladığı ve rahatlığından vazgeçemediğimiz nadir giyim ürünlerinden. Uzun yıllardır eşofman takımları sadece evde giyilecek şekilde akıllarda yer edinmiş ve böyle de kullanılmış ancak son yıllarda bu durum değişmeye başladı. Rahatlığı seven ve bundan ödün vermek istemeyenler eşofman takımlarını sokağa taşıdı. Bunu fark eden moda sektörü ise hemen bu durumu geliştirdi. Artık sokakta dahi kullanabileceğimiz şıklıkta eşofman modelleri bulmak mümkün.

Kapüşonlu Paça Lastikli Cepli Kadın Eşofman Takımı
Kapüşonlu Paça Lastikli Cepli Kadın Eşofman Takımı

Kadın eşofman takımı modelleri de bu durumdan nasibini aldı. Son yıllarda zaten popüler hale gelmiş olan kadın eşofman modelleri, pandemi etkisiyle çok daha sık tercih edilmeye başlandı. Salgının başladığı günden beri çoğu kişi evde kalmayı, evde çalışmayı ve hayatını olabildiğince ev sınırları içerisinde yaşamayı tercih ediyor. Gün içerisinde kaybolan motivasyonu yükseltmek amaçlı şıklıktan ve makyajdan taviz vermiyorlar. Bayan eşofman takımları da tam bu noktada devreye giriyor.

Hem evde rahatlıkla dolaşabileceğiniz ve her işini halledebileceğiniz kadar rahat hem de çok şık modeller tasarlandı. Yüzlerce renk arasından karar vermek ne kadar zor olsa da zaten siz de tek bir takım alarak kenara çekilemeyeceksiniz. Bayan eşofman takımlarının çoğu düz renkte ve küçük detaylara sahip olarak üretiliyor. En sık tercih edilen renklerin başında; ekru, gri ve kırmızı renkler var. Bu ana renklerin dışında ise yüzlerce ilgi çekici renk bulunuyor. Canlı pembeler, turuncular ve yeşiller kadar pastel tonlar da kadın eşofman takımlarında tercih ediliyor.

Dik Yaka 3 Şeritli Kadın Eşofman Takımı
Dik Yaka 3 Şeritli Kadın Eşofman Takımı

Eşofman takımlarında klasik çizgi çok aşılmasa da ufak tefek farklı detaylarla yenilikler de vurgulanabiliyor. Kargo cepli eşofman takımları da bu farklılık ihtiyacı sonucu ortaya çıkan bir model. Son yıllarda kargo pantolon hiç olmadığı kadar popüler iken eşofmanlarda yer vermemek olmazdı! Aynı ilgiyi, belki de çok daha fazla şekilde eşofmanlarda da buldu! Bu model yeterince hareketli olduğu için genelde düz kumaşlar tercih ediliyor. Koyu renkler diğer renklere göre çok daha ön planda!

Kadın eşofman takımları hiç olmadığı kadar ilgi görmeye devam ederken diğer yükselişteki kategori de eşofmanlar yani eşofman altları. Takım görünümünü sevmeyen ya da yeterince eşofman takımına sahip kişilerin sıklıkla tercih ettiği rahat bir parça. Eşofman altlarını takımlar gibi hem evde hem de dışarıda rahatça kullanabilirsiniz. Birden fazla üst parça ile kombinlemeye uygundur. Sweathirt modelleri, spor kesim bluzlar, kazaklar ve spor gömleklerle uyumu yakalayabilirsiniz.

Kadın eşofman takımı modellerinde yazlık ve kışlık kumaşlar çok önemlidir. Kış mevsimi için tasarlanan modellerde mutlaka soğuk havalara uygun, soğuk geçirmeyi minimuma indirecek ve sıcak tutacak kumaşlar kullanılmalı. Eşofman ve eşofman takımları tek başına kullanıldığı için kumaş kalitesi burada çok daha önem kazanıyor. Yaz mevsiminde kullanılacaklar için ise daha ince nefes aldıran, terletmeyen kumaşlar gerekiyor. Zaten sıcak hava sizi bunaltacağı için ekstra ısı veren, sizi rahatsız etmeyecek kumaşlardan yana seçim yapılmalıdır.

Kapüşonlu Çizgili 2 İplik Kadın Eşofman Takımı
Kapüşonlu Çizgili 2 İplik Kadın Eşofman Takımı

Eşofman takımları pandemi ile birlikte daha çok ilgi görmeye başladı. Bununla birlikte fiyatları da yüksek seyretmeye devam ediyor. Piyasadaki yüksek fiyat stratejisine rağmen uygun fiyat bulabileceğiniz birçok alternatif marka mevcut. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan bu markalardan biri de tozlu.com! Tüm ürünlerinde olduğu gibi eşofman takımları ve eşofman altı modellerinde de yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatla müşterisiyle buluşturmayı hedefliyor. Satışa sunduğu tüm ürünlerde hem trendleri hem de kaliteyi yakından takip ediyor. Tüm kumaşların sağlıklı pamuktan yapılmasına, renklendirme için kullanılan boyaların da organik, insan vücuduna zarar vermeyen türden olmasına dikkat ediyor. Eşofman takımına ihtiyacınız varsa ve henüz karar vermediyseniz sizi mutlaka tozlu.com ‘a bekliyoruz. Buraya tıklayarak ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.