Kadife Kombin İpuçları

Kadife Kombin İpuçları

Kadife kombin upuçları her dönem belirli bir kitleyi kendine çekmiştir. Kadife kıyafetler zaman zaman popülerlik seviyesini artırıyor olsa da her zaman en özel kumaşlardan biri olarak modanın içerisinde yer almaya devam ediyor. Kadife kumaş son zamanlarda yeniden popüler hale geldi. Son yıllarda her tür kıyafetlerin içerisinde kendine yer buluyor. Önceleri daha çok abiye elbiselerde kadife görmeye alışkın olsak da artık çantadan ayakkabıya kadar her şey için modaya uygun tasarımlar bulabiliyoruz. Kombin yapmak açısından zor gibi görünse de dolabımızdaki birçok parça ile rahatlıkla kullanabiliyoruz. Peki kadife kıyafetleri nasıl kombinleyeceğiz?

Kadife pantolonlar bu sezonun da popüler ürünleri arasında yerini alıyor! Salaş kesim de yine en çok tercih edilen modellerden biri durumunda. Çok gösterişli kadife parçaları kullanırken tamamlayıcı parçaları olabildiğince düz yapmak gerekir. Düz renkler, düz gömlekler, sweatshirtler ve spor ayakkabılarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gündüz veya gece bazı aksesuarları değiştirerek sade bir kadife elbise tercihini rahatlıkla yapabilirsiniz. Gündüz giydiğiniz kadife elbiseyi düz bale ayakkabısı veya spor ayakkabı ile, geceleri ise stilettolarla eşleştirebilirsiniz. Kadife etek modellerinde favori mini etek. Özellikle kış aylarında dik yakalı dar kazaklar ve uzun çizmelerle çok şık duran etekleri dik yakalı gömlekler ve topuklu bot ya da ayakkabılarla da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kadife Ürünler
Kadife Ürünler

Pantolon ve blazer ceketler kadifenin yakışık aldığı ürünler arasında. Kumaş pantolon veya ince jean üzerine giyeceğiniz kadife ceket şıklığınızı bir üst seviyeye taşıyacak. Sokak modasında her geçen gün trendi yükselen kadife pantolonları kombinlemek diğer pantolonlara göre daha kolaydır. Bol ya da salaş kesim kadife pantolonları basic üstler ve spor ayakkabılarla kullanarak çarpıcı bir kombin oluşturabilirsiniz. Kadife kumaşlar geçen yıl yalnızca giyim ürünlerinde değil aksesuarlarda da sıkça kullanılır duruma geldi. Çantalar, kolyeler hatta ayakkabılara kadar pek çok parçada kadife etkisini görmek mümkün.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir