Yeni Sezonda Abiye Elbise

Yeni Sezonda Abiye Elbise

Son 1 yılda tüm Dünyada yaşanan pandemi nedeniyle eskisi kadar özel günlerimizi doyasıya kutlayamıyoruz. Mezuniyetler, nişanlar, düğünler eskiye oranla çok daha düşük sayıda katılım ile gerçekleşiyor. Herkes hayalindeki gibi bir gün geçirmek isterken şartlara bağlı olarak kısıtlama yapmak durumunda kalıyor. 

Davetli sayısı, mekânlar, katılım rahatlığı gibi konulardan birçok taviz vermek zorundayken kıyafetler, saç ve makyajda sınırlar kalkıyor. Özel davet denildiğinde aklımıza ilk gelen abiye elbiseler günün moral düzelten kahramanlarının başında geliyor. Nişanlar, düğünler, mezuniyetler gibi en kıymetli günlerin olmazsa olmazı abiyeler rengârenk ışıltılı tasarımlarıyla yeni sezona hazırlandı bile. 

2021 abiye modelleri baharın gelişiyle birlikte en güzel renklerden ilham alınarak yeniden tasarlandı. Her sene olduğu gibi bu sene de klasikleşen modeller baş köşede yerini alırken yanına yeni sezonun imza çizgilerini de taşıyan yüzlerce model eklendi. Tüller, şifonlar, danteller… Hepsi kendine has dokusu ve havasıyla meraklılarını bekliyor. 

Bu sene abiye modellerinde yine ağırlık uzun abiye modellerine verilmiş. Yerlere kadar uzanan elbiselerin size vereceği hava bambaşka olacak. Uzun abiye modellerinde aradığınız tüm kumaş detayları mevcut. En çok tercih edilen şifon abiyeler, dantel detaylar bu sene de bolca kullanılmış.

Uzun abiye modellerinden seçiminizi yapacaksanız dikkat etmeniz gereken birkaç ufak detay mevcut. Bu modeller diğer elbiselere göre daha ihtişamlı görüneceği için detayları ya eteklerde ya da üst kısımda kullanmak gerekli. Eğer seçim yaptığınız elbisenin eteğinde derin bir yırtmaç varsa üst kısımda dekolteden olabildiğince kaçmanız gerekir. Vurgu bacak dekoltesinde olduğu için bir de üstüne sırt dekoltesi ya da göğüs dekoltesi eklerseniz istediğiniz şık görünüme kavuşmanız pek mümkün olmayacaktır. Aynı şekilde abiye elbise seçiminizde etek kısmı bolca dantel, bol şifonlardan oluşan kabarık bir tercih yaptıysanız bütünü bozmamak adına üst kısım yine detaylardan uzak sade olmalı. 

Dantel abiye elbiseler her sezonda olduğu gibi bu sezonda da en üst sıralarda yer alan modeller olacak. Hem uzun hem de kısa abiye elbiselerde rahatlıkla kullanılan dantel detaylar zerafetin simgesi durumunda. Üstelik bu tarz abiye elbiseleri bir yakınınızın düğününde giyebileceğiniz gibi nişan töreninizde de rahatça kullanabilirsiniz. Nişan elbiseleri araştırdığınızda karşınıza çokça çıkacak dantellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Ben daha göz kamaştıran bir nişan elbisesi arıyorum diyenler için uzun, eteği zengin modellerde mevcut. Yüzlerce renk seçeneği düşünülerek üretilmiş nişan abiyeleri de sizler için hazır. 

Tüm şık abiye modelleri dekolteli ya da kısa diye düşünenler yeni sezon tesettür abiye koleksiyonlarını henüz keşfetmemiş olabilir. Önceki yıllarda tesettür abiye modellerinde gerçekten şık ve zarif modellerin çok zor bulunduğunu kabul ediyoruz ancak işler çok değişti. Şimdilerde neredeyse tüm markalarda bulabilirsiniz. İsterseniz dümdüz, detaysız özel çizgilere sahip olanlardan isterseniz de zarif detaylara sahip elbiseleri inceleyebilirsiniz. Tesettür abiyelerde detaylar çok önemlidir ve çok dikkat ister. Fazlası; aşırı abartılı ve şıklıktan uzak bir görünüm verebilir. Minik ışıltılar, pırıltılı taşlar, danteller ya da uçuşan şifonlar tam kararında seçimler olabilir. 

Yeni sezonun gelmesiyle birlikte davetli olduğunuz özel günler arttıysa, kendiniz için nişan, düğün ya da kutlama planlarınız varsa mutlaka tozlu.com abiye koleksiyonuna göz atmalısınız. Tesettür abiyeler, yeni sezon abiye modelleri, nişan elbiseleri ve nişan abiyeleri en trend çizgileriyle sizi bekliyor. Üstelik bu ürünler piyasada bulacağınız ünlü markalar kadar kaliteli ancak çok daha uygun fiyatlı! Tozlu.com yıllardır kaliteyi sizlere ulaşabileceğiniz en uygun fiyatlarla sunmaya dikkat eden ve bunu gerçekleştirecek sayılı markalar arasındadır. Tüm siparişlerinizi en uygun fiyatlarla verebilir, ödemenizi ister online olarak isterseniz de kapıda gerçekleştirebilirsiniz. 

Keyifli alışverişler dileriz! 

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.